8.8 inch 1280×320

| πίνακας Μοντέλο | 8.8 inch 1280×320 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | Giantplus |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.8 inch, 1280×320 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| 8.8 inch 1280×320 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 216.96×54.24 mm |
| Περίγραμμα | 230.5×70.2 mm |
| Επιφάνεια | |
| Λόγος αντίθεσης | 800:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Χρόνος απόκρισης | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Οπτική γωνία | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 ch, 8-bit) + SPI |
| Τάση εισόδου | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων Giantplus 8.8 inch 1280×320.
Τα Giantplus 8.8 inch 1280×320 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων Giantplus 8.8 inch 1280×320 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των Giantplus 8.8 inch 1280×320 ή άλλων LCD Giantplus, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα Giantplus 8.8 inch 1280×320 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα Giantplus 8.8 inch 1280×320 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων Giantplus 8.8 inch 1280×320 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των Giantplus 8.8 inch 1280×320 ή άλλων LCD Giantplus, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα Giantplus 8.8 inch 1280×320 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "8.8 inch 1280×320"
- Giantplus 8.8 inch 1280×320
- Φύλλο δεδομένων 8.8 inch 1280×320
- Εικόνα 8.8 inch 1280×320
- Τιμή 8.8 inch 1280×320
- Διανομέας 8.8 inch 1280×320

